Parama

Kviečiame paskirti dalį Jūsų sumokėto pajamų mokesčio mūsų įstaigai „Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras“ (kodas 145378272).

Jūs prisidėsite prie pacientų gydymo ir darbuotojų sąlygų gerinimo, padėsite mums teikti dar geresnes ilgalaikio gydymo ir slaugos paslaugas.

Paramą iš Jūsų sumokėto per 2020 metus pajamų mokesčio galima paskirti iki 2021 metų gegužės 1 dienos.

Kaip tai padaryti? Tam reikia užpildyti paramos formą FR0512 Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) internete, adresu vmi.lt (spustelkite). Arba VMI puslapyje pasirinkite skiltį Mano VMI/Deklaravimas/e.paslaugos ir pateksite į prisijungimo puslapį.

Prisijungti galite, turėdami elektroninę bankininkystę arba elektroninį parašą. Tai gan paprasta padaryti, pasižiūrėkite paaiškinimą su paveikslėliais žemiau (paspaudus paveikslėlis padidėja):

Pradinis puslapis. Paspausti "Prisijungti prie EDS"

Pradinis puslapis. Paspausti „Prisijungti prie EDS“

1. Prisijungimo puslapyje pasirenkame, per kurią bankinę sistemą prisijungti.   Tada būnate nukreipiami įprastinę prisijungimo prie savo banko formą, o prisijungus reikia rinktis skiltį „Elektroninės paslaugos“ ir paspausti nuorodą, nukreipiančią į mokesčių deklaravimą.

Jeigu turite su el. parašo paslaugą, galite pasirinkti skiltį „Su el. parašu“ ir ten prisijungti užpildžius prašomus duomenis.

Prisijungimo per išories sistemas variantai

Prisijungimo per išorines sistemas variantai

2. Prisijungus prie EDS, renkamės pildyti naują formą, surandame nuorodą į paramos formą:

Pasirinkite formą „Prašymas skirti paramą“

3. Paspaudus nuorodą, randame prieigą prie paramos formos, renkamės naujausią versiją ir atidarome paspausdami ant mėlyno gaublio:

EDS2

Nuoroda į paramos formą

4. Užpildome formą FR0512 – kur reikia, įrašydami duomenis apie save. Pasirinkite praeitą, dabar jau 2021 m. mokestinį laikotarpį, nurodykite gavėjo tipą (2), mūsų įstaigos kodą 145378272 ir procentą (1,2), kurį paskiriate paramai:


Paramos forma

Užpildžius šią informaciją, paspauskite raudoną šauktuką „Klaidų tikrinimas“. Lango apačioje atsiras pranešimas, yra ar nėra klaidų.

Ir pabaigoje paspauskite „Pateikti deklaraciją“. Patvirtinkite duomenų teisingumą. Paramos paskyrimas atliktas, atsijunkite nuo EDS.

Dėkojame už Jūsų gerumą.

Atnaujinta 2021-04-06

Mus rasite
VšĮ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras Sprendimas: GP Soft
Pasirinkite