1808 registracija

Į „Karštąją liniją 1808“ galima registruotis ir internetu 1808.lt

Jums reikės patvirtinti asmens tapatybę elektroniniu būdu: prisijungiant per banką arba naudojantis elektroniniu (mobiliu) parašu. Daugiau informacijos apie patvirtinimo būdus rasite šio aprašymo pabaigoje.

Prisijungimo žingsnių aprašymas

Einame į Karštosios linijos 1808.lt svetainę ir paspaudžiame „Elektroninė registracija tyrimui dėl COVID-19“:

Pasirenkame:

Po to bus nustatoma asmens tapatybė:

Elektroninių valdžios vartų puslapyje matome tapatybės nustatymo galimybes per bankų sistemas arba mobiliu e-parašu:

Prisijungimo per AB Swedbank pavyzdys. Galite rinktis prisijungimo būdą, kokiu jungiatės jūs: su Smart-ID (programėlė telefone), mobiliu parašu ar PIN generatoriumi, kurį suteikė bankas.

Prisijungus prie banko sistemos, pasirenkame jungtis prie „Elektroninių valdžios vartų“:

Prisijungimo per AB Šiaulių banką pavyzdys. Galite rinktis prisijungimo būdą, kokiu jungiatės jūs: su Smart-ID (programėlė telefone), mobiliu parašu ar kodų generatoriumi, kurį suteikė bankas.

Įėjus į banko sistemą, pasirenkame prisijungti prie EVV („Elektroninių valdžios vartų“):

Vienu ar kitu būdu nustačius tapatybę, patenkate į savo paskyrą „Elektroniniuose valdžios vartuose“. Patvirtinkite paslaugos pasirinkimą :

Pranešimas, kad jūsų tapatybė patvirtinta:

Toliau turite patvirtinti asmens duomenų tvarkymą pagal „Karštąją liniją 1808“ administruojančios įstaigos Duomenų apsaugos politiką:

Po to nurodome savo darbovietės kodą ir tęsiame registraciją:

Užpildykite savo registracijos duomenis. Telefono numerį įveskite pagal pateiktą pavyzdį (+370… atitinka 8…), šiuo numeriu jums bus atsiųstos registracijos ir tyrimų rezultatų žinutės.

Toliau reikia pasirinkti testavimo vietą iš didelio sąrašo. Paieškoje įvedę miesto pavadinimą, pasirenkame mobilų punktą. Atkreipkite dėmesį į skirtingas registracijas, darbuotojams įprastai atliekamas profilaktinis tyrimas:

Pažymėtoje testavimo vietoje pasirinkite datą ir laiką iš galimų laisvų variantų ir užbaikite registraciją:

Jei iškilo klausimų ar sunkumų, kreipkitės į informacinių technologijų specialistą tel. (8 41) 524047.

Populiariausi skaitmeniniai tapatybės nustatymo būdai:

  1. Per programėlę Smart-ID jūsų išmaniajame telefone. Plačiau skaitykite aprašyme nuorodoje. Šis tapatybės nustatymo būdas yra labai patogus, galima prisijungti prie savo paskyrų bankuose ir valstybės institucijose (Sodra, VMI etc.)
  2. Mobilus elektroninis parašas. Šią paslaugą teikia jūsų mobilaus ryšio operatorius. Į jūsų telefoną dedama speciali SIM kortelė, paslauga įprastai kainuoja iki 0,5 Eur per mėnesį.
  3. Kodų arba PIN generatorius. Automobilio atrakinimo pultelio dydžio prietaisas, kuriuo naudotis galima tik įvedus slaptažodį, kurį žinote tik jūs. Kodų generatorių suteikia bankas, galima prisijungti tik prie savo paskyros banko sistemoje.

Visi šie būdai yra labai patikimi, su sąlyga, kad niekam neatskleisite tik jums žinomų slaptažodžių.

Atnaujinta: 2020-11-10

Mus rasite
VšĮ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras Sprendimas: GP Soft
Pasirinkite