Lankymas ekstremalios situacijos sąlygomis

NEBEGALIOJA

Pacientą gali lankyti tik asmenys, kurie:
– neturi ūmių̨ kvėpavimo takų infekcijų̨, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (bent vieno iš šių simptomų: karščiavimas, sloga, kosulys, gerklės skausmo, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.) ir kuriems nėra taikomas saviizoliacijos režimas dėl epidemiologinės situacijos;
– persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų;
– paskiepyti Europos Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina dvejomis vakcinos dozėmis.

PASTABA: lankyti gali tik asmenys, kurie turi vakcinavimo ir/ar persirgimo fakto patvirtinimą: pateikia dokumentus, atspausdintus arba išsaugotus skaitmeniniu formatu, arba, tiesiogiai prisijungę prie E-sveikatos (ESPBI IS), parodo atitinkamus įrašus šioje sistemoje.

Pacientą aplankyti galima tik iš anksto sutartu laiku. Lankymo valandos nuo 10:15 iki 17:40 val.

Jūs turite paskambinti tel. (8 41) 524098 ir nurodyti, kurį pacientą pageidaujate aplankyti. Informacijos linijos darbo laikas nuo 9:00 iki 18:00.

Su jumis bus suderintas laikas, kada jūs turite atvykti. Lankyti gali tik vienas asmuo ir tik šiuo suderintu laiku. Lankymo trukmė – 15 minučių.

Lankymo metu privaloma dėvėti apsauginę kaukę, įeinant į įstaigą būtina dezinfekuoti rankas, laikytis visų saugumo reikalavimų.

Atnaujinta 2021-04-22

Mus rasite
VšĮ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras Sprendimas: GP Soft
Pasirinkite