Parama

Kviečiame paskirti dalį Jūsų sumokėto pajamų mokesčio mūsų įstaigai „Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras“ (kodas 145378272).

Jūs prisidėsite prie pacientų gydymo ir darbuotojų sąlygų gerinimo, padėsite mums teikti dar geresnes ilgalaikio gydymo ir slaugos paslaugas.

Paramą iš Jūsų sumokėto per 2018 metus pajamų mokesčio galima paskirti iki 2019 gegužės 1 dienos.

Kaip tai padaryti? Tam reikia užpildyti paramos formą FR0512 Valstybinės mokesčių inspekcijos Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) internete, adresu deklaravimas.vmi.lt (spustelkite).

Prisijungti galite, turėdami elektroninę bankininkystę arba elektroninį parašą. Tai gan paprasta padaryti, pasižiūrėkite paaiškinimą su paveikslėliais žemiau (paspaudus paveikslėlis padidėja):

1. Deklaravimo puslapyje pasirenkame, per kurią bankinę sistemą prisijungti.   Tada būnate nukreipiami įprastinę prisijungimo prie banko formą, o prisijungus gali prireikti paspausti nuorodą, nukreipiančią į mokesčių deklaravimą.

Jeigu turite su el. parašo paslaugą, galite pasirinkti skiltį „Su el. parašu“ ir ten prisijungti užpildžius prašomus duomenis.

Prisijungimas prie EDS

Prisijungimas prie EDS

2. Prisijungus prie EDS, renkamės pildyti naują formą, surandame nuorodą į paramos formą:

Nuoroda į paramos formą

Nuoroda į paramos formą

3. Paspaudus nuorodą, randame prieigą prie paramos formos, renkamės naujausią versiją ir atidarome paspausdami ant mėlyno gaublio:

EDS2

Nuoroda į paramos formą

4. Užpildome formą FR0512 – kur reikia, įrašydami duomenis apie save. Pasirinkite praeitą, dabar jau 2018 m. mokestinį laikotarpį, pažymėkite varnele „Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams“, nurodykite gavėjo tipą (2), jo kodą 145378272 ir procentą (2), kurį paskiriate paramai:

EDS3

Paramos formos pildymas

Ir pabaigoje paspauskite „Pateikti deklaraciją“. Patvirtinkite duomenų teisingumą. Paramos paskyrimas atliktas, atsijunkite nuo EDS.

Dėkojame už Jūsų gerumą.

Mus rasite
VšĮ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras Sprendimas: GP Soft