Hospitalizavimo tvarka

1.Pacientai į VšĮ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centrą, teikiantį pirmines stacionarines palaikomojo gydymo ir slaugos bei paliatyviosios pagalbos asmens sveikatos priežiūros paslaugas guldomi, kai yra galutinė diagnozė ir nereikalingas papildomas ištyrimas.
2.Pacientą slaugos ir palaikomajam gydymui atsiunčia Centro poliklinika (1 ligonis per dieną), VšĮ Dainų PSPC (1 ligonis per dieną), privatūs pirminės asmens sveikatos priežiūros centrai (1 ligonis per dieną) arba jis perkeliamas iš stacionarinės gydymo ligoninės (priimami 4 pacientai per dieną).
3.Stacionarizuojamas pacientas privalo pateikti šeimos gydytojo ar stacionarinės asmens sveikatos priežiūros gydytojo specialisto siuntimą, asmens tapatybę įrodantį dokumentą, socialinį draustumą įrodantį dokumentą (pensininko, neįgaliojo, bedarbio pažymėjimą, socialinio draudimo pažymėjimą), pažymą apie gyvenamosios vietos deklaravimą arba pasą su žyma apie registraciją Šiaulių mieste. Kreipdamasis dėl stacionarių socialinės globos paslaugų, klientas pateikia asmens tapatybę įrodantį dokumentą, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus paramos teikimo komisijos protokolo išrašą.

Mus rasite
VšĮ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centras Sprendimas: GP Soft